English

AKREDITÁCIA

Diplom našej fakulty je uznávaný vo všetkých krajinách sveta pre prácu v súkromnom sektore. Uznávanie diplomov v zdravotníckych inštitúciách a lekárskych ordináciách zaoberajúcich sa konvenčnou medicínou závisí od miestnych právnych predpisov. Zdôrazňujeme, že cieľom nášho Inštitútu je ponúknuť vysoko kvalitné vzdelanie v oblasti prírodnej medicíny, ktoré je vedecky podložené, ľahko dostupné a v praxi potvrdené.


  • Naši absolventi dostávajú diplom alebo certifikát o absolvovaní štúdia, ktoré môžu byť vydané buď v rodnom alebo anglickom jazyku. Upozorňujeme, že absolventa IPM si netreba zamieňať s licencovaným konvenčným lekárom.


(ukážka diplomu)


Úspešné absolvovanie všetkých skúšok Inštitútu umožňuje študentom rozvinúť po jeho ukončení súkromnú prax.

"Po maturite som začal vykonávať vlastnú prax a znalosti, ktoré som získal mi veľmi pomohli k rozvoju podnikania a k získaniu veľkého množstva spokojných zákazníkov."
Daniel Alemu, Mníchov, Nemecko

"Počas štúdia som sa naučil veľa užitočných vecí, ktoré mi pomohli získať nové vedomosti a povzbudili ma začať vlastné podnikanie, a tak mi dokázali poskytnúť viac času pre seba, rodinu a priateľov."
Aleksandar Milošević, Viedeň, Rakúsko

"Zaujímavý a užitočný program tejto fakulty je inšpiráciou pre ďalšie osobné zdokonaľovanie a spoznávanie. Jeho náplň je obrovskou pokladňou tradičnej medicíny a poskytuje potrebné vedomosti prírodných zákonov pre úspešnú súkromnú prax."
Irena Barrettová, Ottawa, Kanada

"Je naozaj úžasné ako znalosti z prírodnej medicíny dokážu tak úspešne pomáhať ľuďom. Štúdium pre mňa bolo veľkým objavom a veľmi mi pomohlo pri práci, ktorou sa zaoberám."
Milisav Nikolić, Botenvil, Švajčiarsko

"Štúdium je veľmi profesionálne a bolo pre mňa veľmi užitočné pri otvorení môjho súkromného zdravotníckeho podnikania."
Ime Okon Edet, Lagos, Nigéria

"Som veľmi rád, že som sa dozvedel o tejto fakulte, pretože mi pomohla získať vedomosti, ktoré som hľadal a robiť to, čo mám rád."
Nikola Šavija, Belehrad, Srbsko

"Vedomosti, ktoré som získal pri štúdiu prírodnej medicíny sú pre mňa neoceniteľné, pretože som v každodennom kontakte s ľuďmi, ktorí majú zdravotné problémy, alebo sú v kontakte s takými ľuďmi."
Robert Župančić, Záhreb, Chorvátsko